Godziny dostępności nauczycieli
Imię i nazwisko
Dzień tygodnia
Godzina
Gabinet/miejsce
Irena Jaskowiak-Jurska
Środa
7:30-8:30
304
Agnieszka Urban
środa
10:10-11:10
gabinet logopedyczny
Kamińska Sylwia
wtorek
8:25-9:25
pokój nauczycielski/208
Maja Wilczewska
Czwartek
7.30-8.30
Biblioteka
Iwona Jankowska
piątek
7.35-8.35
214
Paweł Hojan
piątek
14.00-15.00
pływalnia
Renata Lachowicz
poniedziałek, wtorek
8:55 - 9:25
211
Anna Stypińska
wtorek
15.35-16.35
107
Gul Mirosława
Czwartek
8.00-9.00
304
Małgorzata Suwary
Poniedzialek
8.30-9.15
?
Monika Chrobot
środa
14:00-15:00
107
Katarzyna Ciechanowicz
wtorek, środa
8.00-8.30
pokój nauczycielski
Małgorzata Witkowska
poniedziałek, środa
8.00-8.30
pokój nauczycielski
Wiesław Gul
środa, czwartek
14.45-1515
301
Eliza Węsławska
poniedziałek, wtorek
8.55-9.25
210
Agnieszka Ceranek
poniedziałek, wtorek
8.50 - 9.20
pokój nauczycielski
Lilla Kuchnowska
Czwartek
11.50-12.50
pokój nauczycielski
Pulina Rogacewicz
Czwartek
11.50-12.50
9
Dorota Gąszczyk
wtorek
12:55- 13:55
pokój nauczycielski
Aleksandra Palka
wtorek
14.45-15.45
310
Marek Bohdziun
Środa
8.30 - 9.30
Przestań - ul. Fabryczna 177
Paulina Zastawa-Schodowska
Czwartek
8.30-9.30
Przestań - ul. Fabryczna 175
Piotr Walczak
Poniedziałek
17.15-18.00
Stadion LA ul. Krasińskiego
Joanna Osińska
wtorek/czwartek
9:40 - 10:10
pokój nauczycielski/sala 302
Małgorzata Petri
środa/piątek
12.15/11.55
pokój nauczycielski
Yuliia Zaiets
piątek
14:00-15:00
pokój nauczycielski/swietlica
Marcin Chrobot
wtorek
17:20 - 18:05
Przystań K.S.Admira, ul. Wał Okrężny 32
Kinga Lutostańska
poniedziałek
10.00-11.00
pokój nauczycielski/sala 302
Agnieszka Rojek
czwartek / piątek
8.55-9.25/8.00-8.30
306
Katarzyna Zwolińska
środa
10:30 -11:30
CSR Słowianka
Urszula Wrońska
poniedziałek
11.10 - 12.10
pokój nuczycielski
Sławomir Wroński
poniedziałek
11.10 - 12.10
pokój nauczycielski
Górska Agata
środa
9.30-10.30
CSR Słowianka
Głazewska Karolina
piatek
17.05-18.05
przystań fabryczna 177
Karbowiak Julita
poniedziałek
10.15-11.15
mała świetlica
Sieroń Magdalena
poniedziałek
11.50 - 12.50
pokój nauczycielski
Sieroń Krzysztof
poniedziałek
14.30 - 15.30
CSR Słowianka
Strzelczyk Angelina
wtorek
8:20 - 9:20
202
Jankowski Jerzy
czwartek
15.00 - 16.00
CSR Słowianka
Maciejewski Andrzej
poniedziałek
10.00-11.00
pokój nauczycielski
Paradowski Przemysław
poniedziałek
14:00-15:00
pływalnia
Gredka Arleta
wtorek
7.30-8.30
sala 10
Beda Urszula
wtorek
7.30-8.30
pokój nauczycielski
Rafał Piasecki
poniedziałek, piątek
12:55-13:25
pokój nauczycielski
Zamrzycka Sylwia
wtorek
11:05-12:05
pokój nauczycielski
Elwira Jasińska
czwartek
9.20-10.20
pokój nauczycielski
Natalia Sierżant
Wtorek
10:45-11:45
CRS Slowianka
Basta Piotr
poniedziałek
14-15
Przystań OSiR
Arkadiusz Wiącek
poniedziałek
12.55-13.55
pokój nauczycielski
Maurycy Gromiec
piątek
11.00-12.00
208
Grzegorz Bednarski
środa/piątek
9.45-10.15/8.55-9.25
pokój nauczycielski
Andrzej Bednarek
poniedziałek
12.55-13.55
205
Łukasz Borecki
środa
12:10-13:10
pokój nauczycielski
Magdalena Krawczyk
poniedziałek ,czwartek
07:30- 08:00 09:30- 10:00
gab. 312
Patryk Pietrzyk
Wtorek
14;45-15:45
Csr slowianka
Małgorzata Piasecka
poniedziałek
08:30- 09:30
gab.312
Głowacka Izabela
Krajewski Rafał
poniedzialek
8:30 - 9:30
Przystań KS ADMIRA, ul. Wał Okrężny 32
Łopaciński Artur
poniedziałek
17:15-18:15
Osiński Jacek
poniedziałek
8.15-9.15
CSR Słowianka
Papuga Sebastian
wtorek
17:00 - 18:00
Hala Słowiańska/stadion LA
Petelska Grażyna
wtorek
12.00-13.00
pokój nauczycielski
Pietrucka Joanna
Rogulska Anna
wtorek
9.25-10.30
sala gimnastyczna
Saska Tomasz
wtorek
17:00 - 18:00
Hala Słowiańska/stadion LA
Sokołowska Beata
poniedziałek
8.20-9.20
305
Wierzbicka Paulina
środa
9:25-10:25
110
Wierzbicki Sebastian
wtorek
11:50-12:50
Stadion LA
Woźniak Agnieszka
wtorek
17:00 - 18:00
Hala Słowiańska/stadion LA
Jarosław Jankowski
czwartek
08:30 - 09:30
gabinet 201
Zaleska-Posmyk Izabela
wtorek
17:00 - 18:00
Hala Słowiańska/stadion LA
Żabski Sebastian
piątek
20:00 - 21:00
CRS Słowianka
Elwira Jasińska
czwartek
9:20-10:20
pokój nauczycielski